Imprezy

Imprezowe Bodrum to jeden z najpopularniejszych tureckich kurortów, położonych nad Morzem Egejskim, który co roku przyciąga rzeszę turystów spragnionych wypoczynku i pełnej wrażeń zabawy do białego rana.

Bodrum – najpopularniejsze kluby w mieście

Nocne imprezy w Bodrum

Turecka Ibiza” słynie z licznych klubów i dyskotek, w których przeżyć można niezapomnianą zabawę przy energicznych rytmach muzyki. Jedną z najbardziej znanych dyskotek, zarówno w kurorcie jak i w całym kraju jest, założona w 1979 r. „Halikarnas Disco”, która znajduje się pod gołym niebem, a oryginalnego wyglądu i niezwykłego klimatu nadaje jej oświetlenie kolorowymi lampkami. Na scenie pomieścić się może aż pięć tysięcy osób. Wśród atrakcji dla miłośników nocnego szaleństwa należy wymienić specjalne pokazy laserów oraz taniec w pianie. Dyskoteka często odwiedzana jest przez znanych celebrytów.

Wiele klubów i dyskotek zlokalizowanych jest także w dzielnicy Bodrum o nazwie Gumbet. Wszystkie lokale znajdują się przy słynnej ulicy Bar Street. Najsłynniejszym z nich jest „A Lora Beach Club”, gdzie wieczorami odbywają się imprezy w rytmie popu, dance i tureckiej muzyki klubowej. Bardzo atrakcyjną formą nocnej rozrywki jest także udział w dyskotece na katamaranie, który każdej nocy wypływa w rejs po zatoce. W trakcie imprezy można podziwiać zapierający dech w piersiach widok oświetlonego miasta.

,,Przezorny zawsze ubezpieczony”

Wybierając się na imprezę w Bodrum warto pamiętać o tym, by wszystkie dokumenty oraz pieniądze trzymać zawsze przy sobie. W zatłoczonych przez turystów miejscach często może bowiem dochodzić do kradzieży. Należy również przestrzegać zasad obyczajowych i swoje zachowanie oraz sposób ubioru dostosować do tureckiej kultury, dlatego tez strój, w którym wybieramy się do klubu lub dyskoteki nie powinien być zbyt wyzywający.